O NÁS

Štúdio

Nové priestory budú Na Riviér 2

Postupne Vám tu predstavíme naše nové krásne štúdio

INŠTRUKTORI

Radoslav Cvik - Pilates inštruktor II. stupňa

Trénovaniu som sa začal venovať v roku 2013 ako Fitness tréner a následne som spoznal aj Pilates cvičenie. Toto cvičenie mi učarovalo svojou efektívnosťou a zároveň jednoduchosťou, preto som sa mu začal aktívne venovať.

V roku 2015 som absolvoval školenie Pilates inštruktor I. stupňa. V Januári 2017 som absolvoval skušky na Pilates inštruktora II. stupňa. Postupne som sa ďalej vzdelával a stále v tom pokračujem, napr. cvičenia s Thera-band, Valcom, Fit-loptou a Flowin.

" Som presvedčený o pozitívnom vplyve cvičenia Pilates a preto som na jeseň 2016 otvoril PILATES štúdio pre mužov aj ženy Fit-lates.com.  Verím, že Pilates cvičenie pomáha k vyššej kvalite života. Teším sa na Vašu návštevu"

Zuzana Smreková - Pilates inštruktor I. stupňa

Po narodení dvojčiat v roku 2008 už moje telo nefungovalo tak ako predtým. Diastáza, bolesti chrbta a zápästí, sedavé zamestnanie ma donútili hýbať sa.
Po rokoch hľadania vhodného cvičenia som sa rozhodla pre pilates. Moju túžbu učiť som prepojila s pohybom, ktorý mi dáva zmysel a stala som sa pilates inštruktorkou I. stupňa. Páči sa mi, že ide o vedomé cvičenie, kedy 3x precízne prevedný cvik má väčší efekt ako 10 chybných opakovaní. Úžasný je aj fakt,
ako si správnym dýchaním vieme vyriešiť veľa zdravotných problémov.
Teším sa na nové možnosti a poznatky, ktoré mi ponúka práve pilates. Veľmi rada sa s vami o ne podelím na našich hodinách. 

"Darujte čas len sebe a príďte sa ku nám nadýchnuť, posilniť svoje svaly, upokojiť a možno aj rozveseliť svoju myseľ, prekonať
svoje možnosti ... Verím, že moje hodiny vám budú odmenou. Teším sa na vás."

Dominika Vlčková - Pilates inštruktor II. stupňa

Pohyb je mojou veľkou záľubou a inšpiráciou, už od malička som sa venovala tancu, ľahkej gymnastike a neskôr volejbalu.
 

Práve skolióza ma prinútila si nájsť dobého fyzioterapeuta, ktorý mi ukázal Piltates cvičenie. Zo začiatku to bolo veľmi náročné, ale neskôr som si Pilates a aj samotnú fyzioterapiu zamilovala a uvedomila som si, že toto je to čo chcem vo svojom živote robiť.

 

Momentálne študujem fyzioterapiu a popritom som si spravila Inštruktorský kurz Pilatesu II. kvalifikačného stupňa.

Newsletter

© 2019 Fit-Lates

  • Facebook - White Circle